Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих
Волонтерство в
Екопарку
 
ВОЛОНТЕРИ (Від лат. Voluntarius – добровільно) – це добровільні помічники, які жертвують своїми нематеріальними цінностями (часом, силами) для допомоги іншим. В процесі роботи волонтери зможуть набути спеціальних навичок і знань, знайти нових друзів, а також, найголовніше, – стати учасниками благодійного проекту Фельдман Екопарк.
Фельдман Екопарк Як і багато громадських організацій, залучає до роботи добровольців. Ми запрошуємо всіх людей з гуманним ставленням до природи підтримати нас і допомогти різними способами:

– доглядом за тваринами (цілий рік);
– висадкою квітів, кущів і дерев (весняно-літній період);
– організацією концертів і театральних вистав (цілий рік);
– чергуванням біля відкритих вольєрів (цілий рік).

Звертаємо вашу увагу, що кожен волонтер має можливість спробувати себе в різних сферах діяльності. Це може допомогти юним добровольцям визначитися з вибором майбутньої професії. В знак подяки за допомогу в роботі на території Фельдман Екопарк всіх задіяних волонтерів пригощають смачним обідом.
ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (050) 401 0912 Волонтерсво в Фельдман Екопарк

– це найкращій спосіб

відчути свій зв’язок з

природою!

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!:} {:en}Animals of the Ecopark were evacuated from shelling to different parts of Ukraine. Help us to provide them with aviaries, care and food!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвовать