Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих
Волонтерство в
Екопарку
 
ВОЛОНТЕРИ (Від лат. Voluntarius – добровільно) – це добровільні помічники, які жертвують своїми нематеріальними цінностями (часом, силами) для допомоги іншим. В процесі роботи волонтери зможуть набути спеціальних навичок і знань, знайти нових друзів, а також, найголовніше, – стати учасниками благодійного проекту Фельдман Екопарк.
Фельдман Екопарк Як і багато громадських організацій, залучає до роботи добровольців. Ми запрошуємо всіх людей з гуманним ставленням до природи підтримати нас і допомогти різними способами:

– доглядом за тваринами (цілий рік);
– висадкою квітів, кущів і дерев (весняно-літній період);
– організацією концертів і театральних вистав (цілий рік);
– чергуванням біля відкритих вольєрів (цілий рік).

Звертаємо вашу увагу, що кожен волонтер має можливість спробувати себе в різних сферах діяльності. Це може допомогти юним добровольцям визначитися з вибором майбутньої професії. В знак подяки за допомогу в роботі на території Фельдман Екопарк всіх задіяних волонтерів пригощають смачним обідом.
ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (050) 401 0912 Волонтерсво в Фельдман Екопарк

– це найкращій спосіб

відчути свій зв’язок з

природою!

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати