Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих
Збережемо
природу України!
Збережемо
тваринний світ
України!
 
Збереження природної різноманітності України, допомого тваринам, що потрапили в біду і збереження рідкісних видів тварин - це один з основних напрямків роботи Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк, яким він професійно займається з моменту створення.

Допомогти природі і тваринам може кожен! Це зовсім не складно і не потребує значних зусиль. Потрібно просто дотримуватися елементарних правил екологічної етики:

• не залишайте без уваги випадки жорстокого поводження з тваринами. Зіткнувшись з такими фактами, звертайтеся до правоохоронних органів з вимогою притягнути тих, хто їх допустив до відповідальності;
• виявивши поранену, постраждалу або таку, що потрапила в неприродне для себе середовище тварину, терміново повідомте про неї зоозахисникам, наприклад, у Всеукраїнську службу порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк»
• не проходьте повз бездомних тварин, допоможіть знайти їм дім, подаруйте свою любов і турботу;
• відмовтеся від одягу з натурального хутра;
• не відвідуйте заклади (цирки, дельфінарії, бої за участю тварин), в яких дресирують тварин негуманними методами;
• не підтримуйте бездумне вбивство тварин на полюванні, повідомляйте в правоохоронні органи про випадки браконьєрства;
• не рубайте живі дерева, не ламайте гілки, не дозволяйте іншим здійснювати незаконні вирубки;
• не рвіть квіти, занесені до Червоної книги, не робіть дуже великі букети з лугових або лісових квітів;
• не смітіть на природі, завжди збирайте і забирайте з собою сміття після пікніків; • не розводьте вогонь поблизу дерев;
• економно використовуйте воду, газ, електричну і теплову енергію;
• уведіть практику роздільного збору сміття, окремо утилізуйте скло, пластик і папір, а також використані батарейки та лампи;
• обмежте використання одноразових поліетиленових і паперових пакетів;
• відмовтеся від використання особливо шкідливих для природи хімічних речовин, аерозолів;
• користуйтеся екологічними видами транспорту.
 
 
««Збережемо природу України! Збережемо тваринний світ України!»- інформаційний природоохоронний проект Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк і Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана», мета якого - донести до кожного жителя нашої країни важливість збереження екосистеми України як частини біосфери планети Земля. Завдання проекту: підвищити рівень екологічної культури серед населення, в першу чергу серед дітей та молоді; привернути увагу громадськості до проблеми збереження природного багатства України для майбутніх поколінь; актуалізувати серед представників політичних і бізнес-еліт, в експертному співтоваристві, волонтерському русі значення природоохоронної діяльності.

У рамках проекту планується проведення рекламно-інформаційної кампанії в мас-медіа (друкованих, телевізійних, на радіо та в інтернет-ЗМІ), соцмережах і на носіях зовнішньої реклами.

Проблема збереження природи України, її тваринного світу незаслужено відійшла зараз на другий план. Тому багато об'єктивних причин - війна на Сході країни, економічні труднощі, соціальна напруженість. Але вони не можуть служити виправданням зміни пріоритетів в суспільстві, так як мова йде про стратегічні завдання, про майбутнє українського народу. Що залишиться після нас нашим нащадкам, яким буде світ, в якому їм належить жити - про це необхідно думати сьогодні.
 
 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати