Как добраться
Cайт разработан MAS group
Версия для слабовидящих
АКЦИЯ
"НЕСКОРЕНЕ МИСТЕЦТВО"

Шановні друзі!

Запрошую Вас стати учасниками виставки-аукціону Нескорене мистецтво. Виручені від нього кошти направляються на наближення перемоги у війні, на допомогу постраждалим (зокрема – дітям) та на відбудову Харкова.
Харків, місто-герой, став одним із символів мужності, відваги та нескореності. Наше місто витримало ворожій натиск, демонструючи світу надихаючий приклад єдності та солідарності. Попри воєнне лихоліття життя триває. Ми разом відбудуємо наші міста, повернемо спокій та добробут у кожну родину й зробимо щасливими наших дітей. Час не лише мріяти про щасливе майбутнє, але й наближувати його вже сьогодні.
Презентація виставки-аукціону відбулась у майже зруйнованій будівлі Галереї АВЕК. Саме такий формат сьогодні є переконливим свідоцтвом нашої нескореності та віри у найшвидше відродження рідного краю.
Запрошую до участі в аукціоні усіх нашим численних друзів і партнерів з різних куточків України та світу. Разом вистояли! Разом переможемо!

Народний депутат України Олександр Фельдман

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Внимание!!!
   Животные Экопарка эвакуированы из-под обстрелов в разные уголки Украины. Помогите обеспечить их вольерами, уходом и едой!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвовать