Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Турнір 1000 команд

опис
Турнір тисячі команд Турнір тисячі команд – проект, який об’єднує на базі Фельдман Екопарк різні види спорту. Його мета – популяризація здорового способу життя у всіх проявах. Не дивлячись на те, що проект в першу чергу орієнтований на дітей та молодь, знайти своє спортивне заняття до душі може кожен бажаючий незалежно від віку і стартових фізичних можливостей. В рамках Турніру Екопарк надає можливості для безкоштовних тренувань і проведення спортивних змагань.

 

Турнір тисячі команд починався як дитячий турнір з міні-футболу в 2001 році за ініціативою Олександра Фельдмана. Це був перший в Україні масштабний проект, спрямований на відродження масового дитячо-юнацького спорту. За час проведення турніру в ньому взяли участь близько 1 млн. школярів.

 

В рамках Турніру тисячі команд проходять тренування і змагання з міні-футболу, настільного тенісу, волейболу, стрітболу, лижного спорту, велокросів, бігу по пересіченій місцевості, різних видів гімнастики, шахів та інших видів спорту.

 

Спеціальні оздоровчі програми розроблені і для людей з особливими потребами

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати