Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Центр сімейного здоров’я

опис
Центр сімейного здоров’я Проект Фельдман Екопарк, який об’єднує можливості, що надаються гостям Регіонального ландшафтного парку для сімейного відпочинку на природі. Його мета – організація активного та різноманітного проведення часу, а також оздоровлення харків’ян і гостей міста. Безкоштовна зона активного відпочинку Фельдман Екопарк об’єднує різноманітні майданчики, де кожен відвідувач зможе знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі зі своїми близькими.
В РАМКАХ РОБОТИ ЦЕНТРУ Гості Екопарку можуть відвідати екскурсії для дітей та дорослих, розважальні та навчально-виховні заходи, майстер-класи, квести та конкурси. Також для юних відвідувачів працює великий дитячий майданчик.

 

Для любителів піших прогулянок організована еко-стежка довжиною в декілька кілометрів і пішохідні доріжки, які проходять крізь найкрасивіші місця Екопарку, включаючи мальовничі озера.

 

Для любителів спорту на території парку відкриті прокат велосипедів і лиж, канатне містечко, дитячі атракціони, створені футбольні поля, а в глибині лісу облаштовано майданчик для занять йогою.

 

Любителі тварин можуть познайомитися c представниками фауни з усіх континентів кількох сотень видів, серед яких багато рідкісних і вимираючих, а також безпосередньо поспілкуватися з вихованцями Екопарку на контактному дворику, відвідати Кінний комплекс.

 

Для людей, які потребують поглибленої реабілітації (зокрема, для дітей з особливими потребами) організовані заняття з фахівцями-психологами, які включають сучасні методи роботи (наприклад, анімалотерапію).

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати