Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Центр реабілітації рукокрилих

опис
ПРОГРАМА З ПОРЯТУНКУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ КАЖАНІВ Реалізується в Фельдман Екопарк з кінця 2013 року. Необхідність в організації Центру реабілітації кажанів виникла через те, що кажани, які взимку впадають в сплячку, з різних причин часто потрапляють в біду: опиняються на вулиці, де вони в холодну пору року не можуть про себе подбати.

 

Небайдужі харків’яни, волонтери та фахівці звільняють з пасток, підбирають поранених, ослаблених і замерзлих тварин, всі види яких, що мешкають в Харківській області, занесені до Червоної книги, і доставляють їх у Центр. Там фахівці оглядають врятованих тварин, при необхідності лікують і годують їх, і влаштовують на зимівлю в комфортних для кажанів умовах

 

За зимовий сезон Центр рятує від декількох сотень до декількох тисяч кажанів. Навесні їх випускають назад у дику природу.

 

Співробітники Центру активно займаються науковими дослідженнями: вивчають ареал поширення, шляхи міграції та кількість рукокрилих і регулярно представляють їх результати на всеукраїнських та міжнародних конференціях. Центр співпрацює з міжнародною організацією EUROBATS, з представниками якої його фахівці проводять спільні дослідження на території України, Польщі, Угорщини, Румунії, Німеччини та інших країн.

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати