Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Контактний зоопарк

опис
Контактний дворик На території Фельдман Екопарку працює контактний дворик для безпосереднього спілкування гостей Екопарку з живою природою. Проект має на меті: дати можливість відвідувачам Екопарку не тільки в безпосередній близькості спостерігати за тваринами, що перебувають по інший бік вольєра, але і відчути єднання з природою: доторкнутися до інших живих істот, дізнатися їх на дотик, подивитися їм в очі, відчути їхні емоції, поспілкуватися і подружитися з ними.

 

Серед вихованців Контактного зоопарку альпака, камерунські кози, декоративні вівці, осли, поні, в’єтнамські свині кури, гуси, качки, кролики і навіть павичі.

У Контактному зоопарку діти і дорослі можуть погладити і погодувати тварин, що входять в тактильну групу, сфотографуватися з ними, стати ближче до живої природи і підняти собі настрій.

Тактильна група Тактильна група – це найдоброзичливіші, неагресивні, безпечні для спілкування з людиною, навіть з найменшими дітьми, тварини. Проте, під час спілкування з ними необхідно дотримуватися запобіжних заходів: не бігати за тваринами, не кричати, не дратувати їх, не робити різких рухів. Культурна і толерантна поведінка вбереже і людей, і тварин від стресу і можливих травм.

 

Годувати тварин потрібно тільки тією їжею, яку надають співробітники Екопарку. Щоб погодувати вихованця в Контактному зоопарку потрібно покласти корм на відкриту долоню і тільки тоді протягнути до нього руку. 

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати