Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Кінний комплекс

опис
КІННИЙ КОМПЛЕКС ФЕЛЬДМАН ЕКОПАРК Заснований в 2013 році. У комплексі утримується понад 30 коней, 20 поні, 8 віслюків. Зараз в комплексі постійно займаються близько 250 дітей у віці від 2,5 до 18 років, яких навчають основам кінного спорту, азам догляду за тваринами і правилам безпечного спілкування з ними.

 

Комплекс працює за такими напрямками:

 • поні-клуб;
 • класичні види кінного спорту;
 • Центр неолімпійських видів кінного спорту;
 • дитячо-юнацький кінний театр;
 • психокорекція за допомогою іпотерапії;
 • оздоровча верхова їзда;
 • реабілітаційний центр для коней.
КІННИЙ КОМПЛЕКС ДАЄ СВОЇМ ВИХОВАНЦЯМ Шанс спробувати себе в професійному спорті. Представники клубу беруть участь в регіональних, національних і міжнародних змаганнях по всій Україні, таких як «Баварія Моторс», кубок MAXUS, регулярно завойовуючи призові місця. Для своїх вихованців Кінний клуб також організовує змагання для наїзників на конях і поні, в яких беруть участь навіть найменші спортсмени. 

 

Заняття проходять проходять в прогресивному клубному форматі: така система вчить всіх її учасників допомагати тим, хто цього потребує, і сприймати колектив як велику родину, стосунки в якій засновані на взаємній підтримці та взаємовиручці.

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати