Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Містечко майстрів

опис
Містечко майстрів З липня 2016 року в Фельдман Екопарк почало роботу Містечко майстрів, в якому юні відвідувачі можуть отримати знання і навички в творчих майстернях з прикладних видів декоративного мистецтва. Серед них: орігамі, квілінг, пластилінова графіка, відливання і розфарбовування скульптур з гіпсу, флористика, лозоплетіння, лісова скульптура і багато інших напрямків роботи з традиційними природними матеріалами.
СЕРЕД ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ ЦЕНТРУ Проект спрямований на творчий розвиток підростаючого покоління (дітей від 4-х років), а також їх знайомство з різними видами декоративного мистецтва. Заняття дають можливість розвинути у дітей уяву і творчі здібності при роботі з підручними матеріалами, дізнатися багато нового про народні ремесла і традиції, пов’язані з ними. Кращі роботи, створені в Містечку майстрів, демонструються в експозиції спеціальної виставки.
 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати