Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Feldman Art Park

опис
ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДОГО МИСТЕЦТВА Feldman Art Park – фестиваль молодого мистецтва, спрямований на підтримку творчості українських авторів, освіту молоді в галузі мистецтва і культури. А також проведення спеціальних програм арт-терапії для дітей з особливими потребами.

Фестиваль покликаний створити територію здоров’я, творчості та інтелекту для жителів Харкова і України, сформувавши арт-майданчик з регулярними освітніми програмами, обговореннями, обміном ідей і яскравою культурною складовою.

Під час роботи фестивалю проходить творчий інтенсив, реалізований силами професіоналів в області сучасного мистецтва. В рамках проекту організовуються лекції, які висвітлюють останні тенденції актуального мистецтва, проводяться дискусії та інтерактивні майстер-класи, покликані розкрити творчий потенціал кожного учасника.

 

ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ FELDMAN ART PARK Відбувся в Фельдман Екопарк восени 2015 року. У його рамках було оголошено конкурс серед молодих авторів за трьома напрямками: живопис, графіка, скульптура. За підсумками проведення фестивалю троє його фіналістів отримали від Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» грант на стажування в зарубіжній арт-резиденції.
 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати