Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Центр порятунку тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк»

опис
Центр порятунку тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» працює з 2010 року. Цілі проекту – порятунок тварин від жорстокого поводження, допомога пораненим звірам і тваринам, що потрапили в біду, зокрема, постраждалим від рук людини, а останнім часом – і в зоні бойових дій, впровадження сучасних гуманних методів регулювання чисельності бездомних тварин, розвиток волонтерського зоозахисного руху, пропаганда гуманного ставлення до тварин.
  При «Добром домі» працює всеукраїнська інформаційно-консультаційна «гаряча лінія»: зателефонувавши за безкоштовним номером 0-800-302-303 можна отримати кваліфіковану консультацію фахівців і, в разі необхідності, викликати рятувальників для допомоги тварині, що потрапила в біду.

 

За роки роботи Центру вже врятовано близько 4 тис. диких тварин, знайдений новий дім для 18 тис. домашніх улюбленців.

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати