Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Дитячий табір

опис
Оздоровчо-освітній табір Дитячий оздоровчо-освітній табір Фельдман Екопарк

На базі Фельдман Екопарк під час шкільних канікул діє оздоровчо-освітній табір, в якому діти, крім відпочинку і оздоровлення на природі,

мають можливість краще познайомитися з життям тварин, вивчити і полюбити природу, займатися спортом і спілкуватися з однолітками. Під час перебування в таборі для дітей влаштовуються екскурсії, походи, освітні та розважальні заходи. У таборі можуть відпочивати не тільки вихованці Фельдман Екопарку, а й діти з Харкова, найближчих районів області та України в цілому. Особлива увага дітям з особливими потребами. Відпочинок в таборі абсолютно безкоштовний.

 

У ТАБОРІ СФОРМУВАЛИСЯ ТРИ НАПРЯМКИ:

Дитячий оздоровчо-освітній табір Табір відкритий для дітей від 8 до 14 років з Харкова та найближчих районів області з червня по серпень. Працює за принципом «тиждень відкритих дверей» в Екопарку.

Діти знайомляться і беруть участь в роботі кожного напряму Кінного комплексу, Театру дітей і тварин, Клубу юних біологів. Використовуються всі ресурси Екопарку – дитячі атракціони, озеро, екскурсії в ліс, зоопарк, еко-квест, туристський практикум, анімаційна програма, перегляд пізнавальних фільмів та багато іншого.

 

В кінці тижня для дітей як підсумкове заняття проводяться змагання з аджиліті поні. Програми змін можуть змінюватися в залежності від вікової категорії дітей, погодних умов та інших факторів. На завершення літнього сезону (кінець серпня) для всіх змін влаштовується урочиста церемонія запалювання багаття.

 

Форма перебування: денна (з 10.00 до 16.30, підвезення автобусом Екопарку), кожна зміна по 6 днів (з вівторка по неділю), з обідами, зміна розрахована на 25 дітей.

ТАБІР ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ФЕЛЬДМАН ЕКОПАРК Працює під час шкільних канікул (літні, зимові, осінні, весняні) для вихованців Клубу біологів, Театру дітей і тварин і Кінного комплексу Фельдман Екопарк. Продовжуючи поглиблено займатися за своїми напрямками, юннати мають можливість відпочити та оздоровитися. Форма перебування – денна, щоденна, з обідом.
ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ Протягом червня-липня табір Фельдман Екопарк відвідують діти з особливими потребами, в тому числі підопічні спеціалізованих організацій, які співпрацюють з Екопарком. У програмі, яка враховує індивідуальні потреби дітей, передбачені: прогулянки Екопарком, еко-стежками, лісом, озером, катання на фаетоні, заняття з верхової їзди, анімалотерапія, арт-терапія, ландшафтна терапія, інші розвиваючі заняття.
 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати