Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих

Центр біологічної освіти

опис
Центр біологічної освіти Під час теоретичних занять юннати слухають лекції і вивчають науково-популярну літературу. Практичні заняття присвячені спостереженню за живою природою і самостійним експериментам. Викладачі виховують в натуралістів-початківців навички догляду за тваринами, усвідомлення необхідності охорони навколишнього середовища, прагнення до здорового способу життя, а також формують в них активну громадянську позицію.

 

З початку існування Центру юні науковці Фельдман Екопарку взяли участь у більш ніж 50 конференціях і конкурсах, відвідали безліч природних парків України і зарубіжжя. За успішну реалізацію інноваційних підходів у позашкільній освіті Клуб отримав звання «Установа-новатор» від Національного екологічного центру і Міністерства освіти і науки України.

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати