Як дістатися
Cайт разработан MAS group
Версія для слабозорих
Фельдман ЕкопаркПРЕДСТАВЛЯЄ
Опис маршрутів
«Народний Екопарк» – багатофункціональна програма, орієнтована на всіх, хто хоче взяти участь у розвитку Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк. Рішення зробити його ближчим до людей для їхнього духовного і фізичного розвитку, повноцінного відпочинку на природі та реабілітації тих, хто її потребує, прийняла у жовтні 2017 року Наглядова рада Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».
МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ Усі бажаючі стати Народними акціонерами можуть, заповнивши спеціальну анкету, безкоштовно отримати Акцію та пластикову карту. Вона дає право на знижки й програми лояльності цілої мережі партнерів в усій Україні. Люди з особливими потребами та всі, хто потребує допомоги, отримають пріоритетний доступ до благодійних програм, що реалізується на території Екопарку. Народні акціонери будуть об’єднані в соціальну мережу, що стане онлайн-майданчиком для реалізації власних ідей, участі в управлінні проектами розвитку програми «Народний Екопарк» і дасть доступ до її опцій.
НАРОДНЕ АКЦІОНУВАННЯ
Принцип народного акціонування, покладений в основу програми, передбачає реалізацію соціальних ініціатив та просування волонтерського руху

Ми відкриваємо можливості для участі в програмах лояльності партнерів в усій Україні
ВЗЯТИ УЧАСТЬ
ОПЦІЇ
 • Безкоштовний доступ до освітніх програм, онлайн-екскурсій, лекцій та фільмів, книг, наукових розробок
 • Доступ до спеціальних фінансових інструментів, що допоможуть брати участь у благодійності
 • Участь у конкурсі на отримання гранту від Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»
 • Можливість взяти колективне або індивідуальне шефство над одним або кількома вихованцями Фельдман Екопарк
 • Можливість посадити іменне дерево на Алеї миру, перші дубові жолуді для якої освятив Папа Римський Франциск
ВЗЯТИ УЧАСТЬ
ПАРТНЕРИ ТА УЧАСНИКИ Партнерами й учасниками програми можуть стати не тільки окремі люди, а й громадські організації, об'єднання волонтерів, творчі колективи, арт-групи, а також комерційні структури.​ Фельдман Екопарк запрошує всіх бажаючих приєднатися до своєї команди, стати Народними акціонерами й разом зробити Регіональний ландшафтний парк кращим!

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Увага!!!
   Тварин Екопарку евакуйовано з-під обстрілів у різні куточки України. Допоможіть забезпечити їх вольєрами, доглядом та їжею!

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Пожертвувати