Directions
Cайт разработан MAS group
Version for the visually impaired
We
are open
all year
round!
 

Правила користування сайтом

Дані правила поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту https://feldman-ecopark.com/ (надалі – сайт). Використовуючи матеріали сайту, Користувач висловлює свою згоду з даними Правилами.

Загальна інформація

Дія правил користування цим сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб. Громадська організація «Фельдман ЕКО-ПАРК», код ЄДРПОУ  38277267 (далі – “Власник”, «Організація») залишає за собою право змінювати дані, послуги та/або інформацію в будь-який час без попереднього повідомлення.

Захист авторських прав

Всі права на інформацію, розміщену на даному сайті, належать Власнику. Зміна матеріалів або використання їх за іншим призначенням є порушенням авторських прав. У разі порушення правил користування цим сайтом, Організація залишає за собою право застосувати до порушників всі передбачені законом заходи для захисту своїх порушених прав.

Звільнення від відповідальності

В межах діючого законодавства, Власник, співробітники або довірені особи не несуть відповідальність за будь-який збиток, що випливає прямо або побічно з використання даного сайту або пов’язаних з ним матеріалів. Ні за яких обставин відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому сайті, не може покладатися на Власника сайту і бути підставою для їх судового переслідування.

Власник сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов’язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному сайті.

Точність інформації

Власник докладатиме всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У представленій на цьому сайті інформації можуть зустрітися технічні неточності або друкарські помилки. Власник не бере на себе жодної відповідальності за точність інформації, що надається на сайті, і весь ризик використання такої інформації покладається на Користувача.

Посилання на сайти третіх осіб

Даний сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов’язаний з даним сайтом, здійснюється за добровільним вибором Користувача.

Власник не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на цих сайтах. Посилання на продукцію і послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує та/або рекомендує, та/або несе за це відповідальність.

Зміна умов

Власник сайту зберігає за собою право вносити зміни до зазначених правил користування сайтом. Відвідуючи даний сайт, Користувач приймає зобов’язання дотримуватися цих Правил при кожному новому відвідуванні сайту.

 

  СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   СПАСИБО ЗА ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА. МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ ДЛЯ УТОЧНЕНИЯ ДЕТАЛЕЙ.


   Help us feed our animals
   Or donate to the restoration of Feldman Ecopark.
   10,000+donors have helped the project since the war started! to help animals

    ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТЫ, ЧТОБЫ СТАТЬ ПЕРВЫМИ, КТО ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В ПРОГРАММЕ!     ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ. НАШ СОТРУДНИК СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ, ЧТОБЫ ОБГОВОРИТЬ ПОДРОБНЫЕ УСЛОВИЯ.     Donate